Remko Roosjen

Advocaat / partner | commerciële contracten, commercial litigation & productregelgeving

020 210 31 38
remko.roosjen@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Duits

Martin Krüger

Advocaat / partner | commercial litigation, aansprakelijkheidsrecht & productregelgeving

020 210 31 38
martin.kruger@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Duits en Engels

Renso van Wieringhen Borski

Advocaat / partner | vennootschapsrecht / litigation

020 210 31 38
renso.vanwieringhenborski@maakadvocaten.nl

Isabelle Langeveld

Paralegal

020 210 31 38
isabelle.langeveld@maakadvocaten.nl

Talen: Duits, Nederlands en Engels

Jacco Bruinsma

Advocaat commercial litigation

020 210 31 38
jacco.bruinsma@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Duits

Hannah Perron

business & development

020 210 31 38
hannah.perron@maakadvocaten.nl

Talen: Duits, Nederlands en Engels

Maud van den Berg

Advocaat contracten- aansprakelijkheidsrecht

020 210 31 38
maud.vandenberg@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands en Engels

Max Schwillens

Advocaat handelrecht

020 210 31 38
max.schwillens@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Duits

Buket Bugday

Paralegal

020 210 31 38
buket.bugday@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Turks

Marleen Hoijtink

Manager Business, People & Organization development

020 210 31 38
marleen.hoijtink@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Duits

Larissa Flügge

Paralegal

020 210 31 38
larissa.flugge@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Duits, Engels

Inge Hajema

Paralegal

020 210 31 38
inge.hajema@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Duits

Waarom opdrachtgevers kiezen voor MAAK

Wij helpen u graag bij het bereiken van succes. De advocaten van MAAK bieden full service op strategie. Door effectief de juridische mogelijkheden te zien  en te benutten zijn we onderscheidend. We werken met moderne software en volgen de actualiteiten op de voet. De passie voor het vak en de gedrevenheid steeds verder te innoveren maakt ons als ‘boutique firm’ vooruitstrevend. De grootte van ons kantoor en de niche van ons werkgebied (sector maakindustrie) stelt ons in staat hoogwaardig werk af te leveren. We hechten groot belang hechten aan een persoonlijke band met de mensen achter het bedrijf. We gaan voor duurzame relaties met onze opdrachtgevers. Ons eerste overleg is altijd vrijblijvend en vertrouwelijkheid is gewaarborgd. Telefonisch zijn we voor u van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 21.00 uur bereikbaar onder T: 020 210 31 38 en e-mails lezen we dagelijks (mail@maakadvocaten.nl). Vooraf een vraag insturen of een terugbelverzoek achterlaten? Dat kan via ons contactformulier.