Remko Roosjen

Advocaat / partner | commerciële contracten, commercial litigation & productregelgeving

020 210 31 38
remko.roosjen@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Duits

Martin Krüger

Advocaat / partner | commercial litigation, aansprakelijkheidsrecht & productregelgeving

020 210 31 38
martin.kruger@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Duits en Engels

Marius Schricker

Advocaat | commerciële contracten, bestuursrecht & aansprakelijkheidsrecht

020 210 31 38 marius.schricker@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Duits en Engels

Isabelle Langeveld

Support Lawyer contractenrecht en civiele procedures

020 210 31 38 isabelle.langeveld@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands en Engels

Maud van den Berg

Advocaat contracten- aansprakelijkheidsrecht

020 210 31 38 maud.vandenberg@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands en Engels

Max Schwillens

Professional Support Lawyer

020 210 31 38 max.schwillens@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Duits

Buket Bugday

Professional Support Lawyer

020 210 31 38 buket.bugday@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Turks

Sara Albisser

Manager Business, People & Organization development

020 210 31 38 sara.albisser@maakadvocaten.nl

Talen: Nederlands, Engels en Duits

Larissa Flügge

Support Lawyer

020 210 31 38 larissa.flugge@maakadvocaten.nl

Talen: Duits, Nederlands, Engels en basiskennis Frans.